משולש הבריאות

לחיות חיים בריאים יותר, בלי לוותר על בדברים הקטנים שנותנים את טעם החיים (תרתי משמע)!

״משולש הבריאות״ היא תכנית שתומכת ומשפרת את בריאותכם ובריאות בני משפחתכם בשלושה תחומים, כשהאיזון ביניהם יוצר הבנה, הפנמה ועשייה חדשה בבריאות הרגשית-תקשורתית, בבריאות הגופנית-תזונתית ובבריאות הכלכלית שלכם.

בעזרת אימון אינטגרטיבי שבו משולבים כלי אימון שונים לפי הצורך, תוכלו להגיע לתןצאות מרגשות ומדויקות שישנו את ההקשבה שלכם לעצמכם ולאנשים החשובים בחייכם בכל מעגלי החיים בכלל ובשלושת תחומי הבריאות - תקשורת אישית ובינאישית, תזונה ותקציב בפרט.

צלע הבריאות  הראשונה - התקשורת האישית והבינאישית

 

נכיר את ה״אניאגרם״ - מודל להתפתחות אישית ותקשורת, המבוסס על

9 ״שפות״, 9 ״שבטים״ שרואים, שומעים ומתפקדים בעולם, בעיקר מתוך נקודת המבט של אחת מהן. לכולנו יש את כולן! יחד עם את אחת מהן תהיה הדומיננטית ביותר, היא תהיה זו ש״תפעיל״ אותנו מתוך מניעים נסתרים, שיחד נוכל להכיר ולהבין מדוע אנחנו פועלים כפי שאנחנו פועלים.

מהר מאוד נדע לזהות אנשים במעגלים השונים בחיינו וללמוד לזהות את ה״שפות״ שלהם.  

ככל שנתעמק ונלמד ליישם את כלי ה״אניאגרם״, התקשורת תגיע לרבדים ועומקים חדשים לגמרי!!  

נוכל להביא עוצמות חדשות לתקשורת עם עצמנו ועם הסובבים אותנו.

 

במידת הצורך, ניתן להוסיף את תמיכתן של תמציות פרחי באך.

אלו הן  38 תמציות אשר תומכות באיזון התדר האנרגטי  ו/או התדר הריגשי בדרך הטיבעית ביותר.

פרחי באך מתמקדים בריפוי מצבים נפשיים, המשפיעים ויוצרים תקלות ומחלות בגוף. פרחי באך הן תמציות הפרחים הנפוצות בעולם כפתרון טבעי למציאת רוגע, שקט, שלווה, שיווי משקל נפשי והרמוניה פנימית. התמציות מחזירות את מערכות הגוף והנפש לאיזון, מחזקות את הגוף ומסייעות לו לחזור לחסינותו הטבעית כנגד מחלות.

 

מנסיוני, שני הכלים האלה יחד הם שילוב מנצח !!!  

 

צלע הבריאות השניה - התזונה והגוף

 

 כמה פעמים בחייכם ניסיתם דיאטות שונות ומשונות?  עם או בלי פחמימות, רק חלבונים ובלי חלבונים כלל, מיצים, פליאו, סוג הדם, דיקור באוזן ומה לא.   האמת שגם אני !

בשנת 2013, במסגרת חיפושי  אחרי ״הדבר הנכון״, הגעתי למאמר על תזונה אינטגרטיבית שמדברת על כך שמה שהוא מזון ״טוב״ עבור האחד, יכול להיות ״רע״ עבור האחר ומתוך כך להבין שאין  דרך אחת, אין תפריט אחד, שמתאים לכולם.  דרך האכילה שלנו, השמנה והרזיה, לא מבוססת רק על ספירת קלוריות. שומנים זה לא דבר רע!

תזונה נכונה היא  דבר עמוק הרבה יותר שמתחבר להרבה מרכיבים אישיים - רגשיים, סביבתיים, פיזיים וגנטיים. לכל אחד מאיתנו מבנה ריגשי שונה ומשום כך תזונה המותאמת אישית תהיה אפקטיבית יותר למימוש הכישורים והפוטנציאל של האדם. לא כל דבר ״בריא״ לאחד בהכרח בריא לאחר.

בעזרת לימודי התזונה האינטגרטיבית דרך אוניבסיטה בניו-יורק- IIN ,

לימודי  המטאפיזיקה הריגשית  ב״מגדלור״, אצל אילנה רוגל וקורס המאמנות של ריקי שחר, נוצר בעבודתי חיבור ייחודי בין הרוח לחומר.

כשאנחנו לומדים ומיישמים את הכלים הנהדרים האלה,  אנחנו מבינים שכל הדיאטות בעצם מבוססות על הגבלות, עונשים, פחדים, בושה ושיפוט!  

ולכן הן לא עובדות לאורך זמן, מה ששוב גורר אותנו לאי שביעות רצון

מעצמנו ומתפקודנו.   

בואו נצא ממעגל השדים הזה !

צלע  הבריאות השלישית - הכלכלית 

 

רבים מאיתנו חווים לעיתים תקופות כלכליות קשות. 

אישית חוויתי תקופה של שבר כלכלי עמוק בימי האינטיפדה השניה.         אפילו כרטיסי האשראי שלי  נגזרו זה אחר זה. יחד עם זאת הבנתי שהאחריות להרים את עצמי מוטלת עלי בלבד בעזרת תמיכה וכלים שיתאימו לי.

גם אני, כמו רבים אחרים במצבי, נזקקתי לתוצאות מהירות.  עברתי תהליך אימון כלכלי  בתמיכה מדהימה של כלי ה״אניאגרם״. במקביל, העשרתי ידע בתחום  אצל מינדי ונעמי - ״כלכלה בריאה״.

בתוך 6 חודשים יצאתי מהמערבולת הזו. לא החלפתי בן זוג וגם לא מקצוע.

מאז הספקתי לאמן ולהוביל מספר רב של נשים וזוגות בעזרת כלים אלה לעבר רווחה כלכלית.

קדימה! אין טעם לדחות את שניתן ללמוד וליישם עוד היום!

כתובת

רח׳ דרך העצמאות 39,

יהוד
irit3angle@gmail.com
טל׳: 052-2528420

© 2014 by  משולש הבריאות  Proudly created with Wix.com